Nokia випустить оновлену легенду 3310

Фінська компанія HMD Global, власник прав на бренд Nokia, планує представити оновлену версію телефону Nokia 3310 на виставці Mobile World Congress в Барселоні.

9259_nokia_3310_1.jpg (101.91 Kb)

Повідомив автор порталу VentureBeat Еван Бласс, посилаючись на слова анонімного джерела.

“Нова Nokia 3310 буде коштувати 59 євро. Технічні характеристики телефону і те, як він буде виглядати, не розкривається”, – зазначається в публікації.

Оригінальний телефон Nokia 3310 вийшов в кінці 2001 року і став одним з найпопулярніших мобільників. Його відрізняли тривала робота акумулятора і міцний корпус. Всього компанія Nokia продала 126 мільйонів телефонів цієї моделі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи буде долар по 40 гривень?

Компанія HMD Global зі штаб-квартирою у Фінляндії в травні 2016 року купила у Microsoft право на випуск телефонів під брендом Nokia протягом 10 років. У HMD Global називають себе «новим будинком Nokia». У грудні 2016 року HMD Global випустила дві моделі телефонів Nokia 150 і Nokia 150 Dual SIM, через місяць у Китаї почалися продажі смартфона Nokia 6. У 2017 році компанія також збирається випустити перші планшети Nokia на базі Android.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Дві фракції хочуть заблокують роботу ВР наступного тижня

  • СБУ завела справу на Віктора Пінчука

  • Снігова лавина зійшла в Ірані

  • В американському штаті Арізона з’явився новий розлом (ВІДЕО)

  • Вражаюче НЛО з’явилося над вулканом Істаксіуатль (ФОТО,ВІДЕО)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>