Nokia відповіла на відмову Алло продавати смартфони компанії в Україні

Компанія HMD Global, що випускає смартфони під брендом Nokia, здивована реакцією українського рітейлера Алло, який відмовився продавати нові пристрої Nokia.

Про це заявив віце-президент HMD Global по Східній Європі Альберто Матроне у прес-релізі компанії, що є в розпорядженні НВ Бізнес.

За словами Матроне, компанія здивована реакцією Алло і впевнена в якості своєї продукції під брендом Nokia, як і в тому, що вона сподобається українським покупцям.

“Ми здивовані реакції одного з українських рітейлерів на результати ділових переговорів. У HMD Global ми бачимо потенціал і в самому ринку, і у партнерів, з якими працюємо. Роздрібні мережі і оператори в Україні і по всьому світу взяли нас з натхненням, підтримкою і ентузіазмом. Зараз ми разом з сотнями партнерів готуємося до глобального старту продажів”, – зазначив Матроне.

Він уточнив, що компанія HMD Global впевнена у високій якості смартфонів Nokia.

“Продовжуючи традиції бренду Nokia, ми створюємо надійні пристрої в елегантному дизайні, які допоможуть споживачеві в різних життєвих ситуаціях. Особливу увагу до деталей і безкомпромісність у питаннях якості лежать в основі всього, що ми робимо”, – зазначив віце-президент HMD Global.

За його словами, в Україні нові пристрої під брендом Nokia надійдуть у продаж у другому кварталі цього року.

Нагадаємо, що оцінки найбільших продавців побутової електроніки про перспективи відродженого фінського бренду мобільних телефонів на українському ринку діаметрально розійшлися.

Вчора, 11 квітня, компанія Алло заявила про те, що відмовляється від співпраці з HMD Global, яка володіє торговою маркою Nokia. Один з найбільших вітчизняних рітейлерів не буде торгувати цими смартфонами у своїй мережі. Серед причин, які призвели до відмови, компанія назвала “високі ціни і сумнівну функціональність нових пристроїв”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>