Playboy повернеться до голих жінок

Керівництво американського чоловічого журналу Playboy вирішило повернутися до знімків повністю оголених дівчат, передає Ukr.Media.

Експеримент з відмовою від еротики, який тривав цілий рік, не оправдав себе і керівництво видання визнало його помилкою.

В середині жовтня 2015 року представники Playboy оголосили про відмову від публікації знімків повністю оголених дівчат. А останній випуск чоловічого глянцю з еротичною обкладинкою вийшов в січні-лютому 2016 року. Її героїнею була Памела Андерсон, яку керівництво журналу умовило знятись спеціально для цього номеру.

Відмовою від еротики керівництво видання хотіло здобути рейтинг PG-13 (для дітей від 13 років) і тим самим збільшити кількість рекламодавців. А фото оголених жінок хотіли компенсувати колонками про секс і журналістськими розслідуваннями.

Однак експеримент провалився і Playboy повертається до свого колишнього формату.

Син засновника імперії Playboy і креативний директор видання Купер Хефнер (Cooper Hefner) в своєму твіттері пояснив, що формат без оголених жінок не приніс Playboy успіху, і тепер журнал “повертається до коріння”. Купер Хефнер запевнив, що Playboy залишиться лайфстайл-брендом, який фокусується на інтересах чоловіків.

Перший (березнево-квітневий) номер Playboy в новому форматі доступний за окрему плату або по передплаті з 13 лютого.

Цей випуск просувають з хештегом “Бути голим – це нормально”. В офіційних акаунтах журналу Playboy хештег розкручували за допомогою фотографій Мерилін Монро, кадрів з фільмів і художніх картин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>