Samsung обладнає Galaxy S8 штучним інтелектом – WSJ

Тестування нової функції змушує компанію відкласти випуск флагмана.


Samsung Electronics

<!– Samsung  Galaxy S8  –>

Компанія Samsung додасть у новий флагманський смартфон Galaxy S8 фізичну кнопку виклику персонального помічника з технологією штучного інтелекту, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

За словами співрозмовника видання, кнопка для виклику помічника буде розташовуватися на бічній грані смартфона, а сам асистент буде нагадувати Siri від компанії Apple. Разом з тим, розроблений Samsung прототип не є фінальним, і дизайн нового смартфона може змінитися.

Необхідність проведення тестування нової функції змушує компанію, яка зазвичай представляє нові флагмани в лютому, відкласти реліз Galaxy S8. Ймовірно, новий смартфон буде представлений в квітні.

Введення нової функції обумовлено необхідністю компанії повернути довіру користувачів після скандалу з Galaxy Note 7.

Офіційні представники Samsung відмовилися коментувати цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що компанія  припинила поставки Galaxy Note7 та закликала швидше обміняти ці смартфони через загрозу вибуху.  Після цього в компанії випустили оновлення, що виключає перегрів Galaxy Note 7. Та попри це користувачі знову поскаржилися на проблеми з акумуляторами.

Пізніше стало відомо, що  користувач смартфона з нової партії отримав травми пальців через вибух Galaxy Note 7, постраждав також ноутбук, від якого заряджають пристрій. 9 жовтня стало відомо про самозаймання третього заміненого смартфона. 10 жовтня компанія вирішила призупинити виробництво Galaxy Note 7.

Крім того, літак Delta Airlines рейсу DL138, який здійснював політ з Детройта в Амстердам, був змушений здійснити незаплановану посадку в Великобританії після того, як планшет Samsung загорівся і задимів салон літака.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>