Samsung примусово заблокує смартфони Galaxy Note 7, що залишилися

Компанія випустить оновлення, яке заблокує роботу смартфонів.


Galaxy Note 7

<!– Samsung  Galaxy Note 7 –>

Компанія Samsung 19 грудня випустить оновлення для смартфонів Galaxy Note 7, що залишилися в обігу, яке заблокує їхню роботу, повідомляє NBC.

Оновлення програмного забезпечення не дозволить смартфонам заряджати акумулятор, підключатися до мобільних мереж і безпровідного інтернету.

За інформацією компанії, користувачі повернули 93% Galaxy Note 7, решта ж 7% становлять серйозну небезпеку через можливості загоряння акумулятора.

Раніше повідомлялося, що компанія  припинила поставки Galaxy Note7 та закликала швидше обміняти ці смартфони через загрозу вибуху.  Після цього в компанії випустили оновлення, що виключає перегрів Galaxy Note 7. Та попри це користувачі знову поскаржилися на проблеми з акумуляторами.

Пізніше стало відомо, що  користувач смартфона з нової партії отримав травми пальців через вибух Galaxy Note 7, постраждав також ноутбук, від якого заряджають пристрій. 9 жовтня стало відомо про самозаймання третього заміненого смартфона. 10 жовтня компанія вирішила призупинити виробництво Galaxy Note 7.

Крім того, літак Delta Airlines рейсу DL138, який здійснював політ з Детройта в Амстердам, був змушений здійснити незаплановану посадку в Великобританії після того, як планшет Samsung загорівся і задимів салон літака.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>