Samsung Galaxy S10: фронтальна камера буде «зникати» на екрані

Samsung адаптує інтерфейс нового флагмана під круглий виріз у верхній частині екрана, а також розробить якусь технологію, яка «сховає» фронтальну камеру в повноекранному режимі.

Очікується, що флагман 2019 року Samsung Galaxy S10 отримає круглий виріз у верхній частині екрану під фронтальну камеру. Але от якщо стандартні «чубчики» навчилися маскувати, то що робити з «дірявим» дисплеєм – невідомо. По чуткам, Samsung працює над цим питанням і має намір «навчити» фронтальну камеру ховатися в повноекранному режимі, інформує UkrMedia.

Як це працює

Джерела кажуть, що Samsung змінить інтерфейс смартфона, щоб він «підлаштовувався» під виріз. Тобто значки повідомлень, час, дата і заряд акумулятора не повинні потрапляти в область отвору.

А от при перегляді відео або під час гри виріз явно буде заважати. Але, за чутками, Samsung розробляє якусь технологію, яка зробить фронтальну камеру «зникаючою». В результаті в повноекранному режимі об’єктив буде не помітний. Але навіть не питайте, як це можливо і що це за технологія – задум компанії поки залишається загадкою.

Чого чекати

Нагадаємо, в лінійці Galaxy S10 повинно бути три моделі. Стандартний флагман з кодовим ім’ям Beyond отримає потрійну основну камеру і вигнутий з боків AMOLED-дисплей з мінімальними рамками зверху і знизу, а також вбудованим сканером відбитків пальців. Plus-версія теж буде, але про неї нічого нового не сказали – мабуть, це просто збільшений варіант смартфона без будь-яких нових фішок. Найдоступніший третій апарат сімейства отримає плоский екран і, можливо, звичайний сканер відбитків пальців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>