Skype добряче оновився і більше не викликає негативу

Корпорація Microsoft, яка є власником сервісу для відеодзвінків та обміну повідомленнями Skype, вперше суттєво оновила програму.

За інформацією The Verge, новий Skype не лише працюватиме швидше і краще, а й отримає нові функції, популярні в інших месенджерах. У чатах тепер можна обмінюватись гіфками та емодзі, а пошук по них став універсальним.

Також у новій версії з’явилась функція, схожа на Snapchat. Співрозмовники можуть робити фото та відео, не виходячи зі Skype, та одразу ж ними ділитися, додавши різні фільтри.

Розробники назвали масштабне оновлення “новою генерацію Skype”. Першими її випробувати зможуть власники пристроїв на ОС Android, а потім – на Windows, iOS та Mac.

Зазначимо, що останні версії Skype для ПК мали певні проблеми, яких немає в інших месенджерах. Історія повідомлень надто довго запускалась, а сама програма нерідко гальмувала.

Як повідомляв портал “Знай.ua“, представники YouTube заявили про наміри боротися з авторами образливих роликів – їх відключатимуть від рекламної мережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>