SpaceX відклала запуск телескопа для пошуку екзопланет

Компанія SpaceX перенесла запуск ракети Falcon 9, на борту якої повинен був знаходитися супутник TESS, призначений для пошуку екзопланет.

“Скасовуємо старт сьогодні, щоб провести додатковий аналіз системи контролю і навігації”, – повідомила компанія на своїй сторінці в Twitter.

Тепер запуск запланований на 18 квітня.

Після запуску супутник TESS буде спостерігати за 200 тисячами зірок і стежити за змінами в їхній яскравості для того, щоб виявити екзопланети, що обертаються навколо них. Дослідники сподіваються виявити кам’янисті екзопланети, що обертаються в населеній зоні зірки.

Раніше повідомлялося про те, що вчені відкрили екзопланету з орбітою, що суперечить теоретичним моделям. Обертаючись навколо досить невеликої зірки, вона відхилена від площини обертання зірки на 76%. Планета має масу, близьку до маси Юпітера, але розташовується на більш близькій відстані до зірки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>