SpaceX відправить у космос похоронний космічний корабель

Компанії SpaceX і Elysium Space займуться похоронами в космосі вже в кінці 2017 року.

У ході місії SSO-A компанія Elysium Space має намір відправити на орбіту меморіальний корабель Elysium Star II, на борту якого буде знаходитися людський прах, повідомляється в офіційному блозі компанії.

Цей корабель буде на борту SpaceX Falcon 9 запущено з бази ВПС Ванденберг у Каліфорнії в кінці 2017 року разом з двома десятками інших космічних об’єктів.

“Ми пишаємося тим, що допомагаємо сім’ям у досягненні своєї мрії, роблячи це на одній з найвеличніших ракет в світі. Цей історичний запуск забезпечує ідеальні умови, щоб цей меморіальний космічний політ перетворився в значущу подію для всіх учасників”, – сказав засновник компанії Elysium, Тома Сіві.

За словами представників компанії, у космос вирушать останки американських військових, аерокосмічних ентузіастів. Купити квиток, який надає право на похорон в космосі, можна за 2490 доларів.

Корабель буде виведений на сонячно-синхронну орбіту і, як запевняють в компанії, “побуває над усіма місцями планети”. Зазначимо, що два роки потому Elysium Star II зійде з орбіти і згорить у щільних шарах атмосфери.

Раніше НВ повідомляло, що в травні 2-17 року аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX провела перші випробування ракети-носія важкого класу Falcon Heavy, призначеної, в тому числі, і для польотів до Марса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>