SpaceX перенесли запуск Falcon 9 на 12 травня – РБК

Старт перенесли на 12 травня о 00:47 за київським часом

Американська космічна компанія SpaceX за хвилину до старту запалювання перенесла запуск першої модифікації ракети-носія Falcon 9 Block 5 на добу. Про це йдеться під час прямої трансляції на сайті компанії.

Ракета Falcon 9 повинна була доставити на орбіту супутник уряду Бангладеш. Старт перенесли на 12 травня о 00:47 за київським часом. Місце запуску – стартова площадка LC-39A Космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Першу ступінь буде повернено на Землю. Її посадять на плаваючу платформу в Атлантичному океані приблизно в 611 км від місця старту.

Block 5 – перша модифікація Falcon 9, яка повністю відповідає критерям для пілотованих польотів. Її збираються використовувати з кораблем Crew Dragon (Dragon 2) для виводу астронавтів на орбіту і повернення їх на Землю.

Falcon 9 Block 5 може використовуватися для 10 і більше польотів без необхідності глибоко ремонту. У компанії відзначають можливість “швидкого повторного використання” ракети.

Нагадаємо, Ілон Маск викупив 33 тисячі акцій Tesla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>