SpaceX провела перші випробування ракети Falcon Heavy на вогнестійкість – РБК

SpaceX провела перші випробування ракети важкого класу Falcon Heavy, яка в наступному році повинна вивести на орбіту вантажівку з космічними туристами. Про це представники американської космічної компанії повідомили на своїй офіційній сторінці в соцмережі Twitter.

“Минулого тижня на нашому заводі з розробки ракет McGregor був проведений перший статичний тест на вогнестійкість центральної частини Falcon Heavy”, – наголошується у повідомленні.

Sky News уточнює, що випробування завершилися успішно. Після введення в експлуатацію Falcon Heavy, за інформацією телеканалу, має стати найпотужнішою ракетою у світі. SpaceX запланувала перші її польоти на 2017 рік.

Відзначимо, що на низьку навколоземну орбіту Falcon Heavy здатна піднімати 63 т. Вартість ракети в компанії оцінюють в 90 млн доларів.

Так, у компанії припускають, що в 2018 році Falcon Heavy виведе на орбіту вантажівку Dragon 2 (Crew Dragon), в якій будуть знаходитися два космічних туриста. Місія, згідно з планом представників компанії, повинна буде здійснити тижневий політ навколо Місяця.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що SpaceX має намір провести випробувальний запуск надважкої ракети-носія Falcon Heavy в кінці майбутнього літа.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>