SpaceX успішно запустила нову версію Falcon-9

Ракета-носій Falcon-9 компанії SpaceX, засновником якої є Ілон Маск, успішно стартувала у Флориді з першим супутником Бангладеш.

О 23.14 за київським часом ракета стартувала з майданчика LC-39A на космодромі імені Кеннеді на мисі Канаверал.

Через дві з половиною хвилини відбувся поділ ступенів, а через вісім хвилин після старту перший ступінь благополучно приземлилася на баржу Of Course we Still Love You в Атлантичному океані.

Запуск повинен був відбутися днем раніше, проте його скасували за хвилину до старту. Компанія не пояснила, з чим це було пов’язано.

Як завжди, SpaceX, вели пряму трансляцію запуску:

Falcon-9 вивела на орбіту супутник зв’язку під назвою Бангабанду-1, який був побудований для Бангладеш французько-італійською компанією Thales Alenia Space. Контракт обійшовся Дацці e $250 млн.

Цей запуск став першим для нової, п’ятої за рахунком модифікації самої ракети.

Як заявили у SpaceX, оновлений перший ступінь, що повертається, розрахований на десять стартів без ремонтних робіт після повернення на Землю, і на ресурс до 100 стартів при подальшому ремонті. Попередній варіант передбачав лише два запуски.


Читайте:


SpaceX відправила в космос телескоп для пошуку життяМаск подав “божевільну” ідею, як зберегти другу ступінь FalconНовий запуск SpaceX: що таке Starlink і коли інтернет буде по всьому світу (ОНЛАЙН)Удосконалений щабель також відповідає вимогам NASA до ракет для доставки на орбіту людей.

SpaceX планує використовувати її в поєднанні з капсулою Dragon для виконання контракту з NASA на доставку астронавтів на борт Міжнародної космічної станції, які можуть бути зроблені вже цьогоріч.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>