"Strike a Pose" – стрічка про танцівників Мадонни

“Strike a Pose” – документальна стрічка про танцівників, які брали участь у світовому турне співачки Мадонни у 1990-му році. Тоді вона організовувала кілька турне для промотування свого студійного альбому “Like a Prayer”. Мадонна взяла до своєю танцювальної трупи семеро чоловіків, шестеро з них були геями. Це турне їм принесло світову популярність, вони стали символом сексуальної свободи.

Хосе Гутьєресу було всього 18, коли він вийшов на сцену разом з Мадонною, він ділиться спогадами: “Це неймовірний досвід. Я її розумів без слів, ми малий якийсь невидимий зв‘язок, тоді у нас було до неї таке відчуття, щось схоже на ставлення до матері. Вона так турбувалася про нас і ми робили те, що нам подобалось. Це були прекрасні часи!”

“Strike a Pose” розповідає саме про досвід танцівників після такого провокаційного і дуже успішного турне Мадонни – Blond Ambitious Tour.

Гутьєрес нині вчитель танців. Він каже, що навіть не уявляв наскільки участь у турне Мадонни вплине на його життя.

“Це було просто шаленство! Ми і не знали, що наше життя стало для багатьох прикладом того, що можна не ховатися і відверто говорити, що ти – гей. У нашій спільності це сприйняли як можливість для подальшого руху. Але ми тоді просто були самі собою. В наших діях не було жодної політики, ми нікого не копіювали, а просто не соромилися і показували все, на що були здатні”, – каже Хосе Гутьєрес.

У фільмі розповідається про те, що у трьох танцівників діагностували ВІЛ перед світовим турне. Один із них незабаром помер від хвороби у віці 26 років.

Стрічку вже показували на багатьох кінофестивалях, де вона отримали позитивні відгуки.

“Strike a Pose” вийде на американські екрани в кінці січня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>