Tesla встановила рекорд за дальністю пробігу електрокара – ЗМІ

Збільшити дальність пробігу виробник зміг за рахунок нових 100-кіловатних батарей.

Компанія Tesla почала оснащувати свої електрокари – седан Model S і позашляховик Model X – 100-кіловатними батареями. Їхня потужність у поєднанні з відносно невисоким споживанням енергії дають автомобілям найбільший запас ходу, передає Top Speed.

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Tesla, седан з батареєю подібної потужності в змозі подолати понад 350 миль, що складає майже 540 км. Що стосується позашляховика, то його показники зросли до 475 км.

Також повідомляється, що вартість Tesla Model S 100D і Model X 100D значно нижча від флагманських модифікацій. Так, за базовий седан з 100-кіловатною батареєю доведеться заплатити 95 800, тоді як флагман коштуватиме на 39 500 доларів дорожче.

Щодо частини позашляховика різниця складе 37 тисяч доларів США.

Видання повідомляє, що компанія-виробник має намір і далі працювати над збільшенням ємності батарей своїх електрокарів. Великі надії наразі вона покладає на проект “Гігафабрика”.

Раніше повідомлялося, що були визначені найбільш продавані автомобілі 2016 року.

Chrysler представив концепт авто майбутнього

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>