Tesla показала на відео дію багатофункціонального автопілота

Раніше компанія анонсувала, що всі електрокари будуть оснащуватися повністю автономним автопілотом.


33

<!– Tesla    –>

tesla.com

Виробник електрокарів Tesla опублікував відео, на якому можна побачити рух автомобіля, який управляється автономним автопілотом компанії. Відео було представлено на сайті Tesla.

Раніше компанія заявила про те, що всі електрокари, які будуть випущені з цього моменту, включаючи Model 3, будуть оснащуватися повністю автономною системою автопілота. 

Електрокари будуть оснащені системою з восьми камер з кутом огляду 360 градусів на відстані 250 метрів від автомобіля. Ця система буде доповнена 12 сенсорами, здатними вловити наявність м’яких і твердих об’єктів на відстані 500 метрів навколо автомобіля. Крім того, електрокари Tesla будуть оснащені радаром з удосконаленою функцією обробки даних.

За твердженням компанії, нова система автопілота дозволить домогтися більшої безпеки руху, ніж при управлінні людиною.

На початку липня Tesla заявила про перший випадок смерті водія Model S при їзді на автопілоті. Інцидент стався під час руху Model S по трасі в режимі автопілота. Автомобіль потрапив під причеп трактора з високим дорожнім просвітом, який стояв перпендикулярно руху машини. Ні автопілот, ні водій автомобіля не ідентифікували причіп, пофарбований у світлий колір, як загрозу. За даними компанії, водій автомобіля помер на місці.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>