Tesla Motors розпочинає випуск нових модернізованих електрокарів – Model S і Model Х

У компанії стверджують, що Tesla S зможе проїхати майже 500 км без підзарядки, нова Tesla X – понад 450 км

Компанія Tesla Motors розпочала випуск нових модифікацій електрокарів – седана Model S і кросовера Model X. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що автомобілі будуть оснащені більш потужними акумуляторами у 100 кіловат на годину. У компанії стверджують, що перший з електрокарів набирає швидкість 60 миль (96 км) на годину за 2,5 секунди, а другий витрачає на це 2,9 секунди.

У Tesla запевняють, що подібний результат від Model S P100D є третім серед машин, що випускаються серійно. Швидшими наразі є тільки два автомобілі – LaFerrari і Porsche 918 Spyder, що є  двомісними та дводверними спорткарами з дуже невеликими багажниками.

Водночас, розробники стверджують, що Model S P100D має великий простір для багажу, розрахована на п’ятьох дорослих і двох дітей. Модель має чотири двері, що робить її більш зручною.

Крім того, у компанії наголошують, що модернізований Tesla S зможе проїхати 315 миль (майже 507 км) без підзарядки, нова Tesla X – 289 миль (465 км).

Як повідомляв 5.ua, у червні Tesla презентувала дві доступні моделі електрокару Model S

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>