Viber розповів, як змінити номер телефону без втрати акаунта

Про це пише Media Sapiens.

“Змінити номер можна тільки на основному пристрої – смартфоні або планшеті з SIM-картою. Також можна змінювати сам основний мобільний пристрій, зберігаючи весь контент з чатів, списки контактів та інші дані”, – йдеться у матеріалі.

Щоб змінити номер Viber, потрібно встановити в пристрій нову SIM-карту. Після цього додаток автоматично ідентифікує його і пропонує користувачеві змінити номер телефону, а також, за необхідності, зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно ввести новий номер і підтвердити його за допомогою коду, який прийде в SMS.

Читайте також: Дуров відмовив владу Індонезії від заборони Telegram

Користувачам, які мають месенджер Viber на декількох пристроях, наприклад,на смартфоні і комп’ютері або планшеті, слід переконатися, що перед зміною номера додаток на додаткових пристроях оновлений до останньої версії. Інакше акаунт на них буде деактивовано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>